Daria Zawialow – Helsinki Tour

Daria Zawialow - Helsinki Tour

Idzie nowe! Nowa płyta Darii Zawiałow, a wraz z nią trasa koncertowa
Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, która weszła na polski rynek fonograficzny zapowiada kolejny etap w swojej muzycznej karierze. Jej debiutancka płyta ”A kysz!” pojawiła się w marcu 2017 roku i szybko pokryła się złotem. Od tamtej pory Daria zagrała mnóstwo koncertów kradnąc serca coraz to większej rzeszy słuchaczy, którzy wyglądali nowego materiału. Artystka właśnie zapowiada premierę i trasę, podczas której fani będą mogli usłyszeć nowe utwory. Album Helsinki ukaże się wiosną nakładem wydawnictwa Sony Music.

  • DATA: 29.03.2019
  • GODZINA: 20:00
  • OBIEKT: CEiIK
  • ADRES: ul. Parkowa 1, Olsztyn
  • BILETY: 65 PLN
  • CZAS TRWANIA: 1H 50MIN

Daria Zawiałow o nowej płycie i koncertach:

”Helsinki — to tytuł mojego nowego albumu, który ujrzy światło dzienne na wiosnę 2019! Materiał na płytę stworzyłam razem z moim przyjacielem i producentem Michałem Kushem. Nie spodziewaj się jednak powtórki z ”A Kysz!”. Muzyczne poszukiwania, fascynacje nowymi dźwiękami i rozwój zaprowadziły nas w miejsca, w których jeszcze razem nie byliśmy. Pobawiliśmy się trochę elektroniką, ale nie zawładnęła nami całkowicie – za bardzo kochamy organiczne brzemienia i mocne gitarowe riffy! Bedzie dojrzalej, będzie jeszcze bardziej elektrycznie, a na pewno będzie po naszemu! Płyta ukaże się wczesną wiosną 2019 roku.”
W ślad za nią wyruszę w trasę koncertową, jestem przekonana, że efekt tych naszych poszukiwań bardzo pozytywnie zaskoczy wszystkich, którzy zechcą się z nami spotkać na trasie i przyjąć od nas całą masę muzycznej energii!