Netta

Netta

NETTA – zwyciężczyni Eurowizji 2018, autorka m.i. takich hitów jak: Toy, Bassa Sababa, Nana Banana

ZAGRA 3 KONCERTY W POLSCE!

15.01.2020 - Klub B17, Poznań

17.01.2020 - Stary Maneż,

18.01.2020 - Klub Palladium, Warszawa

  • DATA: 17.01.2020
  • GODZINA: 20:00
  • OBIEKT: Stary Maneż
  • ADRES: J. Słowackiego 23, Gdańsk
  • BILETY: 109 PLN
  • CZAS TRWANIA: 120 MIN

Czarująca, naturalnie charyzmatyczna z ogromnymi możliwościami wokalnymi, pełna energii, łamiąca kanony i kipiąca pewnością siebie Izraelska piosenkarka i Looperka – Netta szturmem wtargnęła na światową scenę muzyczną wygrywając konkurs Eurowizji w 2018 roku. Z manifestem miłości do siebie i akceptacji, piosenka “Toy” szybko weszła na listy przebojów i została hitem online stając się jednocześnie hymnem dla ruchu “Me too” przeciwko przemocy seksualnej.

Kreując swój charakterystyczny, nieprzewidywalny styl, Netta ustanawia nowe zasady muzyki popowej, łącząc EDM i intrygujące akordy z zaraźliwymi beatami z Bliskiego Wschodu, Afryki a nawet Karaibów. Wyjątkowe show podkreśla odważnymi, unikatowymi nierzadko kontrowersyjnymi strojami pomagając uczynić ją jedną z najbardziej aktualnych i wpływowych artystów popkultury w dzisiejszych czasach.

Oprócz zwycięstwa na Eurowizji, utwór „TOY” uplasował się on na 1. miejscu listy przebojów Billboard Dance Club Chart oraz na 1. miejscu Spotify’s Viral 50 w USA, Australii i Wielkiej Brytanii. Teledysk do utworu ma obecnie ponad 160 milionów wyświetleń! Jej drugi singiel wydany 1 lutego 2019 roku “BASSA SABABA” osiągnął już ponad 35 milionów odtworzeń. “NANA BANANA”, jej najnowszy utwór, został wybrany przez management Eurowizji jako jedyna piosenka, która ma być wykonana podczas tegorocznego wielkiego finału, tuż przed występem Madonny.

Nie możecie odpuścić uczestnictwa w tej energetycznej eksplozji muzycznej! Zapraszamy!